Vodafone Gsm / Ahmet Yakar

Gsm Center, 1998 Yılından bu yana Vodafone Distribütörü ve Ana bayiliği olarak Türkiye’de Cep Telefonu ve Mobil Data ürünlerinin dağıtım ve pazarlamasında faaliyet göstermekte olup, Türkiye’de Gsm Sektöründe lider şirketlerden biri olmuştur. Aldığı birincilik ödülleri ve kaliteyi benimseyen, güvenilir müşteri memnuniyeti ile sektördeki liderliğini sürdürmektedir.


2013 yılı itibariyle 120’yi aşkın personel kadrosu ile sektörde son teknolojiye sahip alt yapısı ve modern satış & pazarlama teknikleri ile, önce kaliteli hizmet ilkesi ile çalışma hayatına devam etmektedir.


2012 itibariyle kurumsal kimlik çalışmaları ve personel odaklı alınan kararlar ile sektördeki başarımızı göstermiş olup, siz değerli çalışanlarımız ile bu başarıyı paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.


Vizyon

Çağdaş Mobil teknoloji ürünlerini, iletişim sektöründe verimliliği sağlayarak, Vodafone Markasının kalite standartlarında Sonuca odaklı Müşteri memnuniyeti sağlayan, Türkiye’nin lider kuruluşu olmak.


Misyon
Tüketici değer ve hizmet kalitesini üst düzeyde tutup, yaratıcı ve yenilikçi çalışma biçimi ile teknolojiyi müşterilerimize vizyonel olarak ulaştırmak.Çorum ilinin Merkez ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Gsm güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de Gsm Cep Merkezimize bekliyoruz.